Міністерство охорони здоров‘я України, ДЗ Дніпропетровська медична академія МОЗ України, Українська медична стоматологічна академія, Європейська академія алергології та клінічної імунології (EAACI), Українське товариство фахівців з імунології, алергології  та імонореабілітації, Департамент охорони здоров’я ОДА, Департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради, Громадська організація «АРМЕД» запрошують взяти участь у роботі ІІІ Національного конгресу з імунології, алергології та імунореабілітації присвяченого 50-річчю створення алергологічної служби у Дніпропетровській області, що відбудеться  17-19 квітня 2018 року в м. Дніпро (Посвідчення № 630 від 18 жовтня 2017 року).

Запрошуємо взяти участь у конгресі лікарів алергологів (дорослі та дитячі), клінічних імунологів, лікарів лаборантів, педіатрів, дерматологів, ЛОР, акушер-гінекологів, урологів, репродуктологів, терапевтів і сімейних лікарів, інфекціоністів, вірусологів, фармакологів та усіх зацікавлених проблемою з імунології, алергології та імунореабілітації.

Під час конференції відбудуться виступи провідних українських та закордонних експертів з питань імунології, алергології та імунореабілітації, а саме Президента Всесвітньої організації алергії проф. Маріо Санчес Боргеза; завідувача відділенням імунопатології та досліджень алергії Віденського медичного  університету проф. Рудольфа Валента та ін., практичні майстер-класи та клінічні розбори.

Основні напрямки роботи конгресу:

 • загальні питання порушення роботи імунної системи у дітей та дорослих, лабораторна діагностика
 • первинні та вторинні імунодефіцити
 • імуномодулююча та імунотропна терапія у дітей та дорослих
 • алергічні хвороби, діагностика та лікування у дітей та дорослих (атопічний дерматит, уртикарії, алергічний риніт та астма, еозинофільний езофагіт)
 • алергія на ліки, харчова алергія
 • алергенспецифічна імунотерапія
 • імунні механізми розвитку гінекологічних захворювань, акушерської та перинатальної патології, порушень репродуктивної функції у чоловіків
 • аутоімунна патологія у дітей та дорослих, діагностика та лікування
 • актуальні питання вакцинопрофілактики
 • раціональна фармакотерапія імунопатологій та алергічних захворювань у дітей та дорослих
 • про- та пре біотична терапія
 • антибіотикотерапія

ІІІ Національний конгрес з імунології, алергології та імунореабілітації присвячений 50-річчю створення алергологічної служби у Дніпропетровській області відбудеться в культурно-діловому центре «Менора», Україна, м. Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26

Довідки з питань участі у конгресі, наукової програми конгресу, вимог до матеріалів для публікацій, електронної реєстрації, розміщення у готелях, організації подорожі можна одержати на сайті конгресу http://allergocongress.armed.org.ua/ або за телефонами:

 

наукова програма, реєстрація делегатів, вимоги до матеріалів для публікації: +38(063)2373088,  +38(044)2373088, +38(05322)29001, +38(050)3627612, +38(096)7071179, +38(050)5711732. Адреси для листування: idirector@utiai.org.ua dneprallergy@i.ua

 

телефон для спонсорів: +38(067)247-66-76, адреса для листування: head@armed.org.ua

 

розміщення у готелях, організації подорожі: +38(097)-367-98-76, адреса для листування: director@armed.org.ua