Шановні друзі та колеги

Ми раді повідомити Вам, що 12-й Всесвітній конгрес з проблем неврології «Контроверсії в неврології» (CONy) відбудеться 22-25 березня 2018 року у місті Варшава, Польща.

Звертаємося до лікарів України, щоб запросити до участі в конгресі з проблем неврології (CONy). Впевнені, шо унікальний формат цього конгресу буде цікавим та корисним як для науковців, так і для практичних лікарів.

В останні роки в галузі неврології спостерігається величезне зростання кількості клінічних та базових даних. Конференції стають більш інформативними, але для дискусій та обміну досвідом, нажаль, лишається обмаль часу. Отже, виникає розрив між науковою інформацією та її практичним використанням. Конгрес CONy - це платформа для експертів, науковців, практичних лікарів із різних країн світу для обговорення та обміну досвідом.

Ядром Конгресу CONy є дебати, які дають можливість учасникам обговорювати невирішені питання неврологічної науки та практики з провідними світовими експертами. Конгрес прагне забезпечити фахівців з неврології найновішими клінічними даними, найсучаснішою науковою інформацією, допомагаючи в повсякденній роботі.

З радістю чекаємо на зустріч з Вами 22-25 березня 2018 року у Варшаві на 12-му Всесвітньому конгресі контроверсії в неврології (CONy).

Амос Корчін (Ізраіль) Голова оргкомітету

Вікторія Гриб (Україна)

Про CONy

Медицина — це контроверсійна наука. Вона постійно розвивається, поглиблюються знання, поновлюється обладнання, з’являється нове розуміння причин і наслідків патологічних процесів. Сучасна медична наука ставить перед лікарем дуже багато запитань. Шукаючи на них відповіді, ми залучаємо сучасні методи діагностики, нові знання, результати клінічних досліджень, досвід фахівців з усього світу. Але, відповідаючи на одні запитання, ми стикаємося з новими, більш складними.

Кожного дня лікарі приймають рішення, спираючись як на свої знання та особистий досвід, так і на результати клінічних досліджень залежно від їх переконливості. Адже часто результати трайлів досить суперечливі, контроверсійні.

Саме тому в сучасному інформаційному медичному просторі особливе значення набувають медичні форуми, які надають можливість вирішення таких проблем, що і сформувало основну тезу Всесвітнього конгресу «Контроверсії в неврології» (CONy) ще 11 років тому.

Організаторами конгресу був запропонований абсолютно новий інноваційний формат проведення наукових секцій – дебати. До розгляду обирають спірні питання. Обрані спікери мають протилежну думку з цієї проблеми. Під час секції кожен учасник має можливість не тільки почути думку та аргументи шановних експертів, а і висловити своє особисте ставлення до теми дискусії під час голосування.

Конгрес «Контроверсії в неврології» (CONy) змінює підхід до отримання та інтерпретації сучасної медичної інформації, а саме робить його більш об’єктивним, інтерактивним та практичним.

Історія CONy

Перший Світовий Конгрес «Контроверсії в неврології» відбувся у Берліні у вересні 2007 року. Протягом наступних 11 років географія конгресів розширилася, а кількість делегатів збільшилася в декілька разів. Інноваційній формат конгресу привертає увагу фахівців з усього світу. Ми дуже раді, що українські лікарі приєднуються до спільноти CONy.

 

Натиснути тут щоб переглянути повний перелік попередніх з'їздів CONy

The 12th World Congress | Warsaw, Poland

Головні теми

  • Хвороби Альцгеймера та Деменція
  • Епілепсія
  • Головний біль
  • Історія неврології в Польщі
  • Розсіяний склероз та нейроімунологія
  • Хвороби Паркінсона та інші порушення руху
  • Реабілітація
  • Сон
  • Інсульт
  • Хвороба Вільсона

Реєстрація

Для українських делегатів вартість реєстрації становить:

За умови ранньої реєстрації (до 9 лютого 2018) – 240 €

За умов пізньої реєстрації (після 9 лютого 2018) – 340 €

Більш детальну інформацію з приводу реєстрації можна отримати тут

Написати нам

[caldera_form id="CF593d4d016e820"]