Громадська організація «АРМЕД», «Пьюселік Консалтінк Груп» та фармацевтична компанія «Такеда Україна» запрошуємо Вас прийняти участь у роботі особливого майстер класу для лікарів «Гаряча тема сьогодення: посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Психологічна та соціальна адаптація».

Майстер клас проводить доктор філософії, вчений психолог, бізнес тренер, ветеран В’єтнамської війни, консультант Корпусу Миру, один з розробників системи реабілітації ветеранів військових конфліктів у США – Френк Пьюселік. Пан Пьюселік з 2014 року реалізує Всеукраїнську програму «Підготовка тренерів-практиків щодо запобігання ПТСР». У рамках цієї програми лікарі, психологи, соціальні працівники, ветерани, волонтери, співробітники патрульної поліції з різних куточків України отримують унікальні навички надання психологічної та соціальної допомоги учасникам бойових дій, членам їх сімей і громадянам, які стали вимушеними переселенцями із зони бойових дій.

Впевнені, що майстер клас буде дуже корисним в щоденної практиці лікарів та допоможе в реалізації програми психологічної реабілітації і реінтеграції для тих, хто піддався впливу ПТСР.

Майстер клас відбудеться 15 вересня 2017 року у прес-конференц залі спортивного комплексу «Металіст» вул. Плеханівська, 65, Харків, Україна.

Час проведення Майстер-класу - з 11:00 до 17:00 годин.

Участь у Майстер класі безкоштовна.

Для участі у Майстер класі, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: