Запрошуємо до Першого південно-українського наукового симпозіуму  «Мультимодальний підхід до лікування акушерсько-гінекологічних захворювань»

Шановні колеги!

ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України» та ГО "АРМЕД" повідомляють, що  Перший південно-український науковий симпозіум  «Мультимодальний підхід до лікування акушерсько-гінекологічних захворювань», відбудеться 21 березня 2018 р. у конференц залі готелю "Інтурист" пр. Соборний, 135, м. Запоріжжя, Україна.

 

- В чому актуальність Першого південно-українського наукового симпозіуму  «Мультимодальний підхід до лікування акушерсько-гінекологічних захворювань».

Питання коморбідності - наявності у хворого низки хронічних захворювань, пов'язаних між собою единими патогенетичними механізмами, сьогодні стають вкрай актуальними. Тому мультимодальний підхід до вибору лікувальної тактики є дуже важливим в сучасній медичній практиці.

- В чому унікальність Першого південно-українського наукового симпозіуму  «Мультимодальний підхід до лікування акушерсько-гінекологічних захворювань».

На відміну від багатьох інших медичних конференцій, симпозіум надає своїм делегатам можливість разом з провідними українськими науковцями та експертами - практиками з акушерства, гінекології, перинатології, інтенсивної терапії, хірургії, ендокринології тощо обсудити сучасні методи діагностики, лікування та реабілітації акушерсько-гінекологічних захворювань.

 

Дві тематичні наукові секції, дадуть можливість лікарям отримати сучасні рекомендації, практичні навички та не лишати байдужим жодного учасника симпозіуму.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами у Запоріжжі - колисці українського козацтва, мальовничому місті на березі Дніпра.


Більш детальну інформацію можна одержати за телефонами або електронною поштою:

голова оргкомітету:

(097) 459-63-33 - д.м.н.,проф Резніченко Галина Іванівна,  електронна адреса: reznichenkog17@gmail.com

з питань наукової програми:

(050) 819-53-00 —доцент Шаповал Ольга Сергіївна, електронна адреса: shapoval_olga@ukr.net;

з питань реєстрації, розміщення у готелях, організації подорожі:

(097) 367-98-76 – директор ГО «АРМЕД» Громадська Марія Євгенівна, електронна адреса: armed@armed.org.ua.