Вельмишановні колеги!

З великою радістю повідомляємо, що робота Регіонального центру Європейської освіти в анестезіології (CEEA) у м. Дніпро продовжується.

Наступний лекційний курс №6  "Організаційні підходи до проведення анестезії в залежності від стану пацієнта та галузі хірургії" буде проведено у місті Дніпро 25-27 жовтня 2019 року. Курс організовано по програмі Безперервної Медичної Освіти (Continuing Medical Education) та Безперервного Професійного Розвитку (Continuing Professional Development) СЕЕА.

shadow-ornament

Нажаль кількість місць для лікарів інтернів за льготною ціною вичерпано.

shadow-ornament
Зареєструватися на лекційний курс
shadow-ornament

Спікери лекційного курсу

Спікери лекційного курсу

Zeev Goldik, MD

Доцент. Керівник відділення інтенсивної терапії та болю Медичного центру Леді Девіс Кармель, Хайфа, Израиль.

Президент ESA на протязі 2-х років (2015 - 2016 роки). 2016-2017 роки Голова екзаменаційної комісії Європейського диплому з анестезіології та інтенсивної терапії (EDAIC). Зробив значний внесок в великий успіх та розвиток цього освітнього проекту протягом десяти років (2006 – 2015 роки). У 2010 році був обраний Президентом ради по оцінці Європейській спеціалізованій медичній практиці (CESMA).

Alexander Zlotnik MD, PhD

Професор та керівник відділу анестезіології та терапії критичних станів, Медичний центр Університету Сороки, факультет медичних наук, Університет Бен-Гуріона Негєва, Бер Шева, Ізраїль.

Наукові дослідження в галузі нейропротекції після гострих порушень мозкового кровообігу, включаючи ЧМТ, шок та субарахноїдальний крововилив. Наукові публікації пов'язані з різними областями клінічної анестезіології, включаючи акушерську, педіатричну анестезію та терапію критичних станів. Александр Злонтнік є головою підкомітету з нейроанестезії в Європейському суспільстві анестезіологів.

Bazil Ateleanu, MD, DEAA, FRCA

Консультант анестезіолог в університетській лікарні Уельсу, Кардіфф, Великобританія.

WFSA:Член Комітету з питань освіти
Європейське товариство анестезіології ESA; Екзаменатор другого рівня New Examiners, Media, Accreditation ATAP, European Courses CEEA Committees; Інспектор за I частиною EDAIC / OLA; Екзаменатор за II частиною EDAIC

Науковий інтерес та дослідження в галузі загальна анестезія, з особливими інтересами в області захворювань печінки (головний консультант), очей, ортопедії, лапароскопічної хірургії, ЛОР, стоматології.

Yuriy Kobelatskiy, MD, PhD

Д.мед.н., професор, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України», Президент Міждисциплінарної академії медицини болю, член Ради Європейського товариства анестезіології (ESA), керівник Дніпровського регіонального центру Комітету з європейського анестезіологічного утворення (CEEA )

Науковий інтерес та дослідження в галузі загальна анестезія, лікування післяопераційного та хронічного болю.

Alex Ioskovich MD, PhD

Професор анестезіології та інтенсивної терапії медичного факультету університету в Єрусалимі, Ізраїль

Керівник департаменту акушерської та амбулаторної анестезії в медичному центрі Шааре Зедек (Shaare Zedek), Єрусалим. Президент асоціації акушерських анестезіологів Ізраїлю. Член правління ізраїльського суспільства анестезіологів.

Наукові інтереси - Акушерська анестезія та перипартальне ведення хворих з рідкісними захворюваннями та вагітних пацієнтів з екстрагенітальною патологією. Лікування перипартальльних критичних станів та ситуацій.

Vladimir Cherniy, MD, PhD

Д.мед.н., професор, Член-кореспондент НАМН України, головний науковий консультант Науково-практичного центру профілактичної та клінічної медицини, Державного управління справами

Науковий інтерес та дослідження в галузі гострого інсульту та важкої черепно-мозкової травми.

Serghei Sandru, MD, PhD

Д.мед.н., професор, зав. каф. Анестезіології та реаніматології №1 "Валеріу Герег" Кишинівського Державного Медичного Університету ім. "Н.Тестеміцану", Республіка Молдова

Sergey Grytsenko, MD, PhD

Eugeniy Chumachenko , MD, PhD

Професор кафедри анестезіології та хірургічної реаніматології в госпітальному університетському центрі «Tenon» Париж, Франція.

Аташе університетських клінік м. Парижа, співзасновник освітньої програми і комітету по боротьбі з болем «CLUD» в Центральному регіоні Франції, Париж.

Michael Dudilet, MD

Доцент. Голова служби терапії гострих болю, Відділ анестезіології та терапії критичних станів, Медичний центр Університету Сороки, Факультет медичних наук, Університет Бен-Гуріона в Негєві, Бер Шева, Ізраїль.

Науковий інтерес та дослідження в галузі нейропротекції та терапії гострого болю.

Ruslan Baltaga, MD, PhD, DESA

Доцент. Голова відділу анестезіології Державного університету медицини та фармації ім. Ніколає Тестеміцану, Кишенев, Республіка Молдова

 

Ion Chesov, MD, PhD

Доцент. Начальник відділу анестезії та інтенсивної терапії,
Міська лікарня Кишинева №1 обраний Президент Товариства анестезіології та реаніматології Республіки Молдова (SARRM), Кишенев, Республіка Молдова

 

Alexandr Mashin, MD

Керівник відділу анестезіології та невідкладної медичної допомоги ОКЛ ім. Мечникова Дніпро, Україна 

shadow-ornament

Навчальний курс (СЕЕА) складається з шести окремих триденних лекційних курсів, а саме:

- грудна клітина та дихання

- серце та кровообіг

- інтенсивна терапія, невідкладна медицина, кров та гемотрансфузія

- мати та дитина, питання безпеки в анестезіології та ІТ

- неврологія, регіональна анестезія, біль

- особливі аспекти переопераційної медицини

З календарем курсів на 2019 рік можна ознайомитись на офіційній сторінці СЕЕА за посиланням

Бажаємо вам успіхів у навчанні та чекаємо на зустріч на лекційних курсах СЕЕА.

shadow-ornament
Зареєструватися на лекційний курс
shadow-ornament

Місце проведення лекційного курсу СЕЕА:

Лекційна аудиторія готелю "Парк-Готель", м. Дніпро, вул.Сергія Єфремова, 21Д

Початок реєстрації: 25 жовтня 2019 о 08:00

Початок лекційного курсу: 25 жовтня 2019 о 09:00