Міністерство охорони здоров’я України та ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України»  запрошують взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання внутрішньої медицини», що відбудеться 15—16 травня 2019 р. у м. Дніпро Дніпропетровської області, відповідно до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій на 2019 р.».

Ми запрошуємо дл участі в конференції лікарів загальної практики/сімейної медицини, терапевти, кардіологи, гастроентерологи, пульномологи, ендокринологи, нефрологи, ревматологи, профпатологи тощо.

Під час конференції будуть розглянуті наступні питання:

  • Сучасні питання діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів в залежності від клінічних проявів, гендерних та вікових особливостей
  • Актуальні проблеми сучасної ревматології
  • Клінічна нефрологія
  • Обрані питання серцево судинних та судинних захворювань
  • Пульмонологія та її алергологічні аспекти
  • Діагностика та лікування гастроентерологічних захворювань

В рамках конференції відбудуться виступи провідних українських та закордонних експертів з питань неврології та нейрохірургії, практичні майстер класи, клінічні розбори та контраверсії.

Науково-практична конференція відбудеться в конференц-залі готелью КАРПАТСЬКІ ЗОРІ вул. Петраша 6/А, м. Яремче, Івано-Франківська область, Україна.

Довідки з питань наукової програми конференції, вимог до матеріалів для публікацій, електронної реєстрації, розміщення у готелях, організації подорожі можна одержати за електронною адресою director@armed.org.ua  або за телефонами:

з питань наукової програми, вимог до матеріалів для публікації:

(067) 676-71-17 — к.м.н., доцент Дорошенко Олександр Олександрович;

з питань участі спонсорів у роботі конференції:

(067) 247-66-76 – Голова правління ГО «АРМЕД» Стадничук Гліб Миколайович.

з питань реєстрації, розміщення у готелях, організації подорожі:

(097) 367-98-76 – Директор ГО «АРМЕД» Громадська Марія Євгенівна.